Met gepaste trots presenteren wij de Introductiecommissie 2023 der T.S.R. Vidar:

Mej. de Veld
Mej. Obdeijn
Dhr. Quadt
Mej. van de Kimmenade
Dhr. Drummen
Mej. van Houdt
Dhr. Zwertbroek
Dhr. Dings
Dhr. Beele
Dhr. Mozes
Dhr. van Bentum
Mej. Beuk
Dhr. Reijnen
Mej. Verbruggen
Dhr. van der Heijden
Dhr. van Dijk
Mej. Bliek
Mej. Bongers
Dhr. Storm
Dhr. Roodnat
Dhr. ten Kate
Dhr. Voss
Mej. Bakker
Dhr. van Meer
Mej. Zoet
Mej. Hartsuiker
Dhr. Boel
Dhr. Alderkamp
Mej. Gerla
Mej. de Weijer
Dhr. Fransen

Wij wensen hen veel succes toe de komende periode!

Bekijk ook

In memoriam: Peter Klomp 24-04-1961 / 26-11-2025

In memoriam: Peter Klomp 24-04-1961 / 26-11-2025

In memoriam: Peter Klomp 24-04-1961 / 26-11-2025

Met grote verslagenheid heeft Vidar kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Peter Klomp op 26 november.

Peter heeft een bijzondere en blijvende invloed gehad op onze vereniging. Als roeier maakte hij deel uit van een uitzonderlijk succesvolle generatie: met vier nationale kampioenschappen in de acht en in totaal 28 klasserende blikken liet hij een sportieve erfenis achter die tot op de dag van vandaag tot de verbeelding spreekt. Zijn toewijding, kracht en teamgeest maakten hem tot een voorbeeld voor velen.

Binnen Vidar stond Peter bekend als iemand die zich met hart en ziel inzette voor de ploeg en voor de vereniging. Zijn scherpe blik, technische kennis en onvermoeibare inzet hebben bijgedragen aan het niveau en de cultuur die Vidar kenmerkt. Het erelidmaatschap dat hij ontving, weerspiegelt de waardering voor alles wat hij voor Vidar heeft betekend. Via zijn bedrijf Waterline bleef hij bovendien bij Vidar betrokken, door materialen en expertise te leveren wanneer dat nodig was.

Ook buiten onze vereniging zette Peter zijn passie voor het roeien voort. Bij RV TOR speelde hij later een belangrijke rol in de ontwikkeling van de vereniging en werd hij eveneens erelid. Dat hij ook daar zoveel heeft betekend, onderstreept zijn diepgewortelde betrokkenheid bij de roeisport.

Onze gedachten gaan uit naar de familie, vrienden en andere nabestaanden. Peter Klomp blijft voor altijd onderdeel van onze geschiedenis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZRBestuur 2026!

ZRBestuur 2026!

 

Met gepaste trots presenteren we het ZRBestuur van 2026:

Voorzitter: Timo van Helvoort
Commissaris Intern: Pleun Maas
Penningmeester: Desiree van der Plaats
Commissaris Logistiek: Amber Wijkel
Commissaris Extern: Chris Lenten
Algemeen: Sofie Kout
Commissaris Baan: Ilja Janssen

Wij wensen hen veel plezier en succes met het organiseren van de ZRB in 2026!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LUSTRUM XIII Themabekendmaking!

LUSTRUM XIII Themabekendmaking!

LUSTRUM XIII: OP DE BONNEFOOI!

 

Afgelopen donderdag heeft het lustrumbestuur het thema van Vidar haar dertiende lustrum bekendgemaakt; Op de Bonnefooi! Volgend jaar verruilt Vidar daarbij haar oude vetrouwde bordeauxrood en grijs een jaar lang voor middernachtgroen en oranje.

Jet, Bart, Sophia, Tessa en Siep; onwijs lekker bezig en we wensen jullie veel plezier met de rest van de organisatie!๐Ÿ’š๐Ÿงก

 

Meer info over het lustrum?

ga naar: tsr-vidar.nl/lustrum/